KONST / Litografier / Färglitografi 9122099
nr 912 2099
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), signerad, ej numrerad, bladets mått: 31x51
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:12:27
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
15 sep
Peter Dahl (f. 1934)